خبر تصویری - آرشیو

تشکر ویژه‌ از سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون جهاددانشگاهی/  لزوم برندسازی در جهاددانشگاهی

تشکر ویژه‌ از سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون جهاددانشگاهی/ لزوم برندسازی در جهاددانشگاهی

رییس جهاددانشگاهی در چهارمین گردهمایی مدیران حوزه روابط عمومی این نهاد ضمن قدردانی از توجه ویژه مقام معظم رهبری به جهاددانشگاهی در دیدار دو روز گذشته با ائمه جمعه سراسر کشور، بیان کرد: تمام سخنان رهبر معظم انقلاب سنجیده است و خدا را شکر می کنیم که این توفیق را به ما داده تا به راهی برویم و کار‌های شایسته‌ای انجام دهیم که مورد لطف ایشان قرار بگیرد. اکنون و پس از عنایت مقام معظم رهبری به جهاددانشگاهی، مسئولیت ما بیشتر و سخت‌تر شده است.

ادامه مطلب
جوانان مجموعه‌های جوان، مثل جهاددانشگاهی، توانایی زیادی دارند
کلام مقام معظم رهبری در بین ائمه جمعه سراسر کشور؛

جوانان مجموعه‌های جوان، مثل جهاددانشگاهی، توانایی زیادی دارند گالری

حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای سه‌شنبه ۲۵ تیر در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور با اشاره به دل بریدن مسئولین و ملت از بیگانگان و تکیه بر خود گفتند: الان مراجعه به جوان‌هایی که اهل ابتکار هستند از طرف دستگاه‌های گوناگون دولتی زیاد شده است، جوان‌های مجموعه‌های جوان مثل جهاددانشگاهی که جوان‌های خوبی هستند و توانایی زیادی دارند.

ادامه مطلب
زباله بیولوژیکی که حیاتی است
مدیر توسعه محصولات شرکت بن یاخته های رویان کشور

زباله بیولوژیکی که حیاتی است گالری

مدیر توسعه محصولات شرکت بن یاخته های رویان کشور گفت: بندناف، غنی از سلول های بنیادی خون ساز است که در موقع تولد به عنوان یک زباله بیولوژیک دور ریخته می شود اما ذخیره آن در بانک خون بندناف می تواند برای درمان ۸۰ نوع بیماری لاعلاج استفاده شود.

ادامه مطلب
جهاد دانشگاهی در تثبیت برگزاری باشکوه‌ترجشنواره‌های بومی ورود کند

جهاد دانشگاهی در تثبیت برگزاری باشکوه‌ترجشنواره‌های بومی ورود کند گالری

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت: از جهاد دانشگاهی مازندران انتظار داریم با ایجاد سازوکاری مناسب زمینه تثبیت و برگزاری هر چه باشکوه‌تر این نوع جشنواره‌های بومی محلی را فراهم کند. 

ادامه مطلب
تجلیل از معاونان فرهنگی سابق جهاد دانشگاهی مازندران در گردهمایی معاونان فرهنگی کشور

تجلیل از معاونان فرهنگی سابق جهاد دانشگاهی مازندران در گردهمایی معاونان فرهنگی کشور

گروه فرهنگی ـ در هشتاد و یکمین گردهمایی معاونان فرهنگی و روسای مراکز و سازمان‌های تخصصی و فرهنگی جهاد دانشگاهی از سیده زینب تقوی معاون سابق جهاد دانشگاهی مازندران تجلیل شد.

ادامه مطلب