انتخاب مانتوهای برتر جشنواره و فن‌بازار مازندران

۰۱ دی ۱۴۰۱ | ۲۱:۱۴ کد : ۵۱۹۴۲ تاپ خبر خبر تصویری
تعداد بازدید:۴۹
با حضور مدیر کل بانوان و خانواده استانداری مازندران ارزیابی و انتخاب مانتوهای برتر، یکم دی‌ماه، با حضور داوران علمی دانشگاهی در سالن جشنواره و فن بازار مازندران، برگزار شد.
انتخاب مانتوهای برتر جشنواره و فن‌بازار مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، دکتر رمضان مهدی زاده، دبیر جشنواره و فن‌بازار مازندران در گفت‌وگو با روابط عمومی این واحد، اظهار کرد: آئین انتخاب مانتوهای برتر با حضور مدیر کل بانوان و خانواده استانداری مازندران  و داوران علمی دانشگاهی و بازار در سالن جشنواره و فن‌بازار مازندران،  برگزار شد.

وی با اشاره به روند انتخاب مانتوهای برتر، افزود: داوران با رؤیت تولیدات همه غرفه‌ها تعدادی از مانتوهای برتر را از هر غرفه انتخاب و سرانجام از میان همه مانتوها، سه مانتوی اجتماع را به عنوان مانتوی برتر و سه مانتورا به عنوان شایسته تقدیر انتخاب کردند.

مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی مازندران، با بیان اینکه اسامی برترین‌ها در اختتامیه جشنواره، عصر شنبه سوم دی‌ماه اعلام خواهد شد،  اظهار کرد:  داوری طرح‌های نوآورانه  را داوران؛ فاطمه حاجی مدرس دانشگاه، سیده محترم رستمکلایی مدرس دانشگاه و رقیه افتخاری مدرس دانشگاه  و بر عهده داشته و دکتر ایمان اکبرتبار به عنوان ناظر داوران ایفای نقش نمود.

وی افزود: برگزاری جشنواره و فن‌بازار پوشاک یک اقدامی نو برای توسعه زنجیره ارزش صنعت پوشاک استان مازندران در قالب طرح ملی توسعه مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط جهاد دانشگاهی با همکاری اداره کل زنان وخانواده استانداری مازندران و دیگر دسنگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی، انجام شد.

مهدی زاده، گفت: جهاد دانشگاهی یک نهاد توسعه‌گر است و قصد داریم اینگونه فعالیت‌های توسعه‌ای را زمینه‌های اولویت‌دار مشاغل خانگی استان نیز پیاده‌کنیم.

 


نظر شما :