شرکت جهاد دانشگاهی مازندران در نمایشگاه بین‌المللی شیلات تهران

۰۹ آذر ۱۴۰۱ | ۱۳:۱۷ کد : ۵۱۱۸۸ خبر تصویری پژوهشی
تعداد بازدید:۷۴
معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد مازندران ۳ آذر ماه ۱۰۴۱ با ارائه محصولات فناورانه در بخش ریزجلب و غذای آبزیان، در ششمین نمایشگاه بین‌المللی شیلات، آبزیان، ماهی‌گیری و غذاهای دریایی و صنایع وابسته در تهران، شرکت کرد.
شرکت جهاد دانشگاهی مازندران در نمایشگاه بین‌المللی شیلات تهران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، ششمین نمایشگاه بین‌المللی شیلات، آبزیان، ماهی‌گیری و غذاهای دریایی و صنایع وابسته 3 آذر ماه 1041 در نمایشگاه دائمی بین‌المللی تهران، برپا شد.

این نمایشگاه با هدف تبادل افکار بدیع و توسعه همکاری‌های اقتصادی و فنی، بازاریابی و شناخت امکانات تجاری و تولیدی در عرصه داخلی و بین‌المللی برگزار شد.
از دیگر اهداف این نمایشگاه می توان به ایجاد بستر صادرات محصولات شیلات، ارتقای دانش فنی در تولید، عمل‌آوری و بازاریابی، فرهنگ‌سازی و ترویج الگوهای بهینه مصرف غذاهای دریایی، تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان تجهیزات صیادی و فرآوری محصولات شیلاتی اشاره کرد.

بر اساس این گزارش با توجه به حضور پررنگ شرکت‌های تولید‌کننده غذای ماهی در این نمایشگاه، معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد مازندران با ارائه محصولات فناورانه در بخش ریزجلب و غذای آبزیان به صورت پودر، گرانول در اندازه‌های مختلف و چیپس با هدف معرفی محصولات تولید شده، در این نمایشگاه حضور پیدا کرد.


( ۱ )

نظر شما :