حضور جهاد دانشگاهی مازندران در نمایشگاه بین‌المللی آیفارم

۲۸ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۶ کد : ۴۸۹۱۰ خبر تصویری پژوهشی
تعداد بازدید:۱۱۰
گزیده‌ای از دستاورد های فناورانه جهاد دانشگاهی مازندران در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی آیفارم(IFARM) به نمایش درآمد.
حضور جهاد دانشگاهی مازندران در نمایشگاه بین‌المللی آیفارم

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، گزیده‌ای از دستاورد های فناورانه جهاد دانشگاهی مازندران در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی در بخش پاویون تخصصی شرکت‌های دانش بنیان در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی آیفارم(IFARM) به نمایش درآمد.
این نمایشگاه از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ شهریور ماه ۱۴۰۱ در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب شهر تهران و با رویکرد صادرات محور و به‌ منظور تقویت و ارتقاء تولیدات سازندگان داخلی و معرفی توانمندی‌های ساخت داخل در سطح بین‌المللی برگزار شد.
بر همین اساس رایزنی، برنامه‌ریزی و هماهنگی با سفارت‌ها و کنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران به‌ ویژه در کشورهای عراق، قطر، عمان، امارات، کویت، روسیه، هلند، آلمان، ترکیه، چین، افغانستان و کشورهای حوزه اوراسیا انجام‌شده بود تا از مقامات بلندپایه و هیات‌های تجاری برای بازدید، برگزاری میز تخصصی و جلسات  B۲B  در این رویداد بین‌المللی دعوت به عمل آید.
گفتنی است چندی پیش در نمایشگاه گزیده‌ای از دستاوردهای شاخص پژوهش، فناوری و نوآوری که به مناسبت هفته دولت و با هدف معرفی نهاد جهاد دانشگاهی در سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شده بود، معاونت پژوهش جهاد دانشگاهی استان مازندران، محصولات فناورانه در حیطه ریزجلبک ها و آبزیان را به نمایش گذاشت.

 


نظر شما :