فراخوان پویش رسانه‌ای مقابله با کرونا در جهاد دانشگاهی مازندران

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۵ کد : ۱۶۷۵۸ تاپ خبر عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۱۰۶
رئیس جهاد دانشگاهی مازندران از برگزاری پویش رسانه‌ای مقابله با کرونا در بخش‌های مختلف رسانه‌ای مرتبط با پیشگیری، مبارزه و تلاش‌های مردمی جهت عبور از این بحران توسط جهاد دانشگاهی استان خبر داد.
فراخوان پویش رسانه‌ای مقابله با کرونا در جهاد دانشگاهی مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، واحد عبدالهیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران، اظهار کرد:  فراخوان پویش رسانه‌ای مقابله با کرونا در جهاد دانشگاهی مازندران با محور ارسال عکس و فیلم مرتبط با پیشگیری، مبارزه و تلاش‌های مردمی جهت عبور از بحران کرونا برگزار می‌شود.

وی افزود:  آثار دریافتی قابل پذیرش از عملکرد‌های اثرگذار جهت پیشگیری، مبارزه و امید‌آفرینی تا گذار از بحران کرونا در خبرگزاری‌های استانی و کشوری به نام ارسال کننده انعکاس و انتشار داده می‌شود.

عبدالهیانتصریح کرد: در این فراخوان از کادر بهداشت، درمان و تمامی هنرمندان، صاحبان اندیشه، خیرین، اصحاب رسانه، عکاسان، فیلمبرداران و علاقه‌مندان به فعالیت داوطلبانه، برای حضور و مشارکت در برگزاری این حرکت فرهنگی رسانه‌ای دعوت به‌عمل می‌آید.

وی با بیان اینکه، این پویش رسانه‌ای در دو بخش برگزار خواهد شد، گفت: بخش اول فیلم که شامل مستند، فیلم نوشت، گزارش، مصاحبه، موشن گرافی بوده و آثاری که با استفاده از فیلم‌های آرشیوی موجود در فضای مجازی ساخته شده باشند، پذیرفته نمی‌شود.

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران اظهار کرد: فیلم‌های ارسالی می‌توانند تدوین شده باشند، اما اولویت با قطعات فیلم‌های خام است و مدت زمان فیلم‌ها از ۶۰ ثانیه تا حداکثر ۵ دقیقه مورد تایید خواهد بود و توضیح کامل همراه قطعه ارسالی الزامی است.

وی ادامه داد: بخش دوم عکس شامل اینفوگرافی، عکس نوشت، مجموعه عکس، تک عکس توصیفی و عکس‌های مقایسه‌ای است.

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی مازندران، افزود: شرایط پذیرش آثار به ترتیب منبع ارسال(تهیه محتوا باید دارای شخصیت حقیقی یا حقوقی قابل پیگیری باشد)، اصول خبری را دارا بوده و به سوالاتی مانند چیستی، چرایی و چگونگی روایت، مربوط به چه زمانی، چه کسی، چه مکانی و چه چیزی پاسخ دهد.

عبدالهیان با بیان اینکه، مهلت ارسال آثار نیز تا پایان شرایط بحران کرونا در نظر گرفته شده است، یادآور شد: داوطلبان و متقاضیان مشارکت می‌توانند تولیدات خود را به شماره ۰۹۱۱۷۱۱۱۱۸۱ در واتساپ و تلگرام ارسال کنند.

کلید واژه ها: فراخوان اثار کرونا ویروس جهاد دانشگاهی واحد عبدالهیان


نظر شما :