عزم جهادی ملت ایران نشانه نزدیکی وعده آزادی قدس شریف

۰۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۲ کد : ۱۸۳۳۷ عمومی جهاد خبر تصویری فرهنگی
تعداد بازدید:۷۹
رئیس جهاد دانشگاهی مازندران در بازدید از قرارگاه جهادی رویش مازندران، عزم جهادی ملت ایران در عرصه داخلی و بین‌الملل را نشانه‌ای از نزدیکی وعده آزادی قدس شریف عنوان کرد.
عزم جهادی ملت ایران نشانه نزدیکی وعده آزادی قدس شریف

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، مهندس واحد عبدالهیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران از قرارگاه جهادی رویش(سازمان بسیج ورزشکاران مازندران) در ساری بازدید کرد.
وی تقدیر از زحمات شبانه روزی اعضای فعال در قرارگاه جهادی رویش، افزود:  جهاد دانشگاهی با تمام توان حامی اعضای فعال  این گروه بوده و فراهم کردن بسترهای لازم در جهت تداوم این گونه حرکت‌ها، که هم راستا با فرمان مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید است، در دستور کار این نهاد دارد.
عبدالهیان تصریح کرد: کرونا فرصت خوبی برای شناخت ظرفیت‌ها و باور ظرفیت های مردم و جوانان در گام دوم انقلاب ایجاد کرد تا در مقابل حجمه و فشارهای دشمنان مقاوم‌تر شویم، لذا این حرکت‌ها باید پس از دوران کرونا در جبهه ها و حوزه‌های دیگر تداوم یابد.
وی همچنین به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر، عزم جهادی ملت ایران را در عرصه داخلی و بین‌الملل نشانه‌ای از نزدیکی وعده آزادی قدس شریف عنوان و از تلاش جهادگران در عرصه مقابله با کرونا تجلیل کرد.
 

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی قرارگاه رویش کرونا ویروس قدس شریف


نظر شما :