بازدید رئیس دانشگاه مازندران از غرفه جهاد دانشگاهی

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۲۰:۴۵ کد : ۴۳۷۱۱ خبر تصویری فرهنگی
تعداد بازدید:۲۲۱
رئیس دانشگاه مازندران امروز ۲۵ اردیبهشت ماه به همراه مستقیمیان، رئیس نهاد رهبری این دانشگاه از غرفه جهاد دانشگاهی بازدید کرد.
بازدید رئیس دانشگاه مازندران از غرفه جهاد دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، حشمت‌الله علینژاد، رئیس دانشگاه مازندران، ظهر امروز 25 اردیبهشت‌ماه با افتتاح نمایشگاه جشنواره رویش در دانشگاه هنر و معماری این دانشگاه از غرفه جهاد دانشگاهی دیدن کرد.
علینژاد، گفت: این جشنواره ویژه دستاوردها و توانمندی‌های فرهنگی و هنری دانشگاه مازندران است که از 25 تا 27 اردیبهشت ماه 1401 ادامه دارد.
رئیس دانشگاه مازندران، اظهار کرد: کانون هنرهای تجسمی، کانون حیات طیبه، کانون خیریه زندگی به توان 2، کانون گردشگری، کاون هلال احمر، غرفه جهاد دانشگاهی، کانون خیریه امام حسن مجتبی(ع)، کانون تبرستان، کانون شعر و ادب، کانون همیاران سلامت روان، کانون محیط زیست، کانون آسیب‌های اجتماعی از جمله کانون‌های فعال این دانشگاه است که در این جشنواره توانمندی‌های خود را ارائه کرده‌اند.
لازم به ذکر است؛ جهاد دانشگاهی با استقرار دو خبرگزاری ایکنا و ایسنا و نیز دستاوردهای جهاد در زمینه تولید جلبک اسپیرولینا و تراکت‌هایی از انتشارات و آموزش کوتاه مدت و بانک سلول‌های بنیادی خون رویان نظر مخاطبان دانشجو را به خود جلب کرد.

 

کلید واژه ها: حشمت الله علینژاد رئیس دانشگاه مازندران بازدید از غرفه جهاد دانشگاهی مازندران


( ۱ )

نظر شما :