بازدید معاون استاندار مازندران از غرفه نمایشگاهی جهاد دانشگاهی

۱۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۱ کد : ۱۳۹۸۴ تاپ خبر عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۲۷۷
معاون استاندار صبح امروز از غرفه جهاد دانشگاهی مازندران در  نمایشگاه الکامپ و  فن‌بازار  بازدید کرد. 
بازدید معاون استاندار مازندران از غرفه نمایشگاهی جهاد دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری امروز به همراه معاون وزیر ارتباطات کشور از غرفه جهاد دانشگاهی بازدید کرد.
بر اساس این گزارش، یازدهمین نمایشگاه الکامپ و پنجمین نمایشگاه فن بازار استان مازندران با حضور ۱۷۸ واحد و شرکت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مازندران در شهرستان قائمشهر از سه‌شنبه نوزدهم آذر به مدت چهار روز آغاز به کار کرد. 
در این نمایشگاه جهاد دانشگاهی دستاوردهای حوزه پژوهشی خود را در هفت محور به معرض دید همگان قرار داده است.
خیریان‌پور از بخش ماهیان خاویاری، و  جلبک اسپیرولینا بازدید کرد و از کارشناسان این دو حوزه توضیحاتی را به وی ارائه کردند.

در این نمایشگاه، در بخش فن بازار شامل شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها، مراکز دانشگاهی و فناوری‌های نوین نیز مجموعاً ۱۲۸ واحد و حوزه الکامپ با ۵۰ واحد در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند.

تقریبا تمامی واحد‌های فناورانه حاضر در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی از شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های حاضر در مراکز رشد و شرکت‌های خدماتی الکترونیک هستند.

 قرار است در کنار این نمایشگاه کارگاه‌های آموزش تخصصی سخت‌افزار و نرم‌افزار و همچنین فناوری ارتباطات برگزار شود.

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه، در بخش فن بازار شامل شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها، مراکز دانشگاهی و فناوری‌های نوین نیز مجموعاً ۱۲۸ واحد و حوزه الکامپ با ۵۰ واحد در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند.

 

کلید واژه ها: نمایشگاه الکامپ جهاد دانشگاهی معاون استاندار خیریان پور جلبک اسپیرولینا ماهی خاویار


( ۱ )

نظر شما :