تجلیل از ایثارگران جهاد دانشگاهی مازندران در جویبار

۱۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۲۵ کد : ۱۱۸۶۷ عمومی جهاد خبر تصویری فرهنگی
تعداد بازدید:۴۰۵
رئیس جهاد دانشگاهی مازندران،  در مراسم تجلیل دو تن از اعضای ایثارگر جهاددانشگاهی مازندران، گفت: ایثارگری در شرایط امروز در قالب کار، تلاش، فعالیت جهادی و رونق تولید تبلور می‌یابد. 
تجلیل از ایثارگران جهاد دانشگاهی مازندران در جویبار

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران واحد عبدالهیان عصر دیروز نهم مردادماه در مراسم تجلیل از ایثارگران جهاد دانشگاهی مازندران اظهار کرد: یکی از راه‌های حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده تقدیر از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس است.
وی با بیان اینکه، در شرایط حاضر با تحریم های ناجوانمردانه مواجه هستیم، تاکید کرد: ایثارگری در شرایط امروز در قالب کار، تلاش، فعالیت جهادی و رونق تولید تبلور می‌یابد. 
رئیس جهاد دانشگاهی مازندران در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به اقدامات حوزه پژوهشی، تصریح کرد: بازده فعالیت های تولیدی بخش کشاورزی جهاد دانشگاهی در سال جاری در مقایسه با سال‌های گذشته شرایط بسیار بهتری داشته اما بنده به این مقدار بسنده نمی‌کنم و باید میزان برداشت محصولات کشاورزی را در این اراضی با بکارگیری روش های نوین علمی افزایش دهیم.
وی از معاونت پژوهشی خواست؛ با مطالعه بر روی نحوه سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های اقتصادی بر روی اراضی جهاد دانشگاهی در چپکرود در پی الگوهایی باشد که کمترین تاثیر پذیری از عوامل بیرونی داشته باشد.
عبدالهیان با تقدیر از تلاش جهادی، تعامل و همکاری اعضا در جهت رشد و ارتقای اهداف واحد، گفت: بزرگترین عاملی که در طی دو سال جاری توانسته جهاد دانشگاهی را در حوزه پژوهش، آموزش، فرهنگی  ارتقا دهد، تلاش و همدلی همه اعضا بوده است.
بر اساس این گزارش در این مراسم حسن کریمی مدیر سایت چپکرود گزارشی از مراحل کاشت، داشت و برداشت برنج، گردشگری مزرعه، مزرعه غاز مولد، نحوه پرورش ماهی در آبندان‌های جهاد و موضوعات مربوطه، برای اعضا  ارائه کرد.  
لازم به ذکر است: در این مراسم از محمد رضا شافعیان رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در بابل و عین‌الله جعفرنژاد عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی  به پاس ایثارگری و جانبازی در هشت سال دفاع مقدس با اهدای لوح، تقدیر شد.
انتهای پیام


( ۲ )

نظر شما :