تمدید فراخوان جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین» در مازندران

۰۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲ کد : ۱۱۵۸۲ عمومی جهاد خبر تصویری فرهنگی
تعداد بازدید:۲۰۵
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد‌دانشگاهی مازندران از تمدید فراخوان جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین تا پایان آبان ماه سال جاری در استان خبر داد.
تمدید فراخوان جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین» در مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، سید محمد حسینی، سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی مازندران، اظهار کرد: مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی(مبین) از مراکز تابعه سازمان قرآنی دانشگاهیان جهاد دانشگاهی با همکاری مراکز، سازمان‌ها و دستگاه‌های فرهنگی و قرآنی کشور به صورت سراسری فراخوان طرح برگزاری «جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین» را به اجرا گذاشته است.
وی افزود: سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شبکه قرآن و معارف سیما و شورای توسعه فرهنگ قرآنی از جمله مشارکت‌کنندگان در این طرح هستند.
اهداف جشنواره
حسینی تصریح کرد: بهره‌گیری از ظرفیت هنر فیلمسازی برای ثبت و انتقال نقش قرآن در جوامع اسلامی، ایجاد زمینه مناسب برای رقابت سازنده در جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی هنر فیلمسازی با محوریت قرآن و عترت، فراهم آوردن بستری مناسب برای بروز و شکوفایی استعدادهای جوان در عرصه دینی، قرآن و معارف اهل بیت(ع) و مقابله با ترفندهای دشمنان اسلام و قرآن با ارائه تولیدات سینمایی با مضامین قرآن و عترت و ... از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی با بیان اینکه جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین، موضوعات مفاهیم و تفاسیر منطبق با قرآن کریم و عترت و معارف اهل بیت‌(ع) را دربر می‌گیرد، گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند در موضوعات سبک زندگی‌، آموزه‌های اخلاقی‌، قصص قرآن‌، ایثار و شهادت، سیمای پیامبر اسلام(ص)، نیکی به پدر و مادر و صله رحم، نماز و واجبات الهی ، آثار و برکات نیکی در زندگی مردم و آسیب‌های اجتماعی آثار خود را تهییه و تنظیم کنند.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران با بیان اینکه، این جشنواره در چهار بخش مسابقه‌ای به صورت مجزا برگزار و داوری می‌شود، اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌تواند در بخش‌های فیلمسازی با تلفن همراه، فیلمسازی حرفه‌ای با استفاده از ابزارها و نرم‌افزارهای کار در سینما، بخش جنبی با موضوع تربیت فرزند و انتخاب مردمی فیلم‌سازی کنند.
مقررات خاص جشنواره
سرپرست معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران با اشاره به مقرارات خاص این جشنواره اظهار کرد: حداکثر زمان برای آثار ارسالی ۱۱۴ ثانیه است، سرمایه گذار یا تهیه کننده فیلم به عنوان صاحب اثر شناخته خواهد شد، تاریخ تولید آثار باید پس از فروردین ۱۳۹۷ باشد، از نظر تعداد آثار ارسالی محدودیتی وجود ندارد، در صورت راهیابی فیلم به بخش مسابقه ارسال تاییدیه تهیه کننده الزامی است و تمامی آثار دریافت شده در صفحه اینستاگرام مبین مدیا به نشانی https://www.aparat.com/mobinmedia آپارات مبین به نشانی و همچنین در کانال @mobin.media و یا https://www.instagram.com/mobin.media .به نمایش درخواهند آمد.
گاه‌شمار جشنواره
وی افزود: ثبت نام در این جشنواره از ۱۱ خرداد ماه سال جاری آغاز و مهلت ارسال آثار تا آبان ماه ۹۸ تمدید شد.
یادآوری می‌شود؛ علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود رابه نشانی: تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک ۸۵ کدپستی: ۱۴۱۷۸۴۴۳۹۱مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی (مبین) و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۶۶۴۹۶۴۲۸-۰۲۱ تماس حاصل کنند و روی پاکت جمله«مربوط به جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین» ارسال قید شود.
انتهای پیام


نظر شما :