برگزاری  جدیدترین دوره‌های مهارتی برنامه نویسی در جهاد دانشگاهی مازندران

۰۹ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۹ کد : ۹۱۳۵ آموزشی عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۱۷۰
جدیدترین دوره‌های برنامه نویسی حرفه‌ای #ReactJs , Nodejs, JavaSE ,PHP Laravel, C در جهاد دانشگاهی مازندران برگزار می‌شود.
برگزاری  جدیدترین دوره‌های مهارتی برنامه نویسی در جهاد دانشگاهی مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران این نهاد  بر اساس رسالت و اهداف خود، اقدام به ایجاد دوره‌های برنامه نویسی حرفه‌ای مانند دوره‌های #ReactJs , Nodejs, JavaSE ,PHP Laravel, C نموده است . هدف از این دوره‌ها ارائه مهارت‌های عملی مورد نیاز مشاغل موجود در کشور است.

همچنین در این حوزه‌ها شغل‌های خوبی در کشور وجود دارد که جهاد دانشگاهی می‌تواند برای فراگیران نسبت به مشاوره شغلی آنها نیز همکاری لازم را ارائه کند. 
این دوره‌ها از اسفند ماه در مرکز ساری واقع در خیابان وصال شروع شده و هم اکنون در مراکز آمل، بابل، بابلسر و بهشهر نیز در حال ثبت نام است.

در این دوره‌ها آموزش‌های پایه در مقاطع مختلف؛ متوسطه دوم و دانشجو و فارغ التحصیلان در رشته‌های مختلف که علاقه‌مند به برنامه نویسی هستند می‌‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند.

علاقه‌مندان می توانند جهت اطلاع بیشتر به آدرس وب سایت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی به آدرس : jdmaz.ac.ir  مراجعه و یا با شماره تلفن 33353384 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام


( ۱ )

نظر شما :