از سوی جهاد دانشگاهی مازندران صورت گرفت؛

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در مازندران

۱۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۲۳:۳۷ کد : ۵۸۶۵ آموزشی خبر تصویری
تعداد بازدید:۲۷۸
ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی همزمان با سراسر کشور، امروز از سوی جهاد دانشگاهی در استان مازندران برگزار شد.
برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در مازندران

به  گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد عبدالهیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران در حاشیه بازدید از فرآیند برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در این استان گفت: این آزمون استخدامی همزمان با سراسر کشور از صبح امروز ۱۷ اسفند توسط جهاد دانشگاهی استان مازندران در سه حوزه امتحانی چالوس، بابل و ساری برگزار شد.

وی تصریح کرد: 9 هزار و 30 نفر در این آزمون به رقابت پرداختند که از این تعداد 5 هزار و 197 نفر خانم و 3 هزار و 833 نفر نیز آقا هستند.

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران ادامه داد: ششمین دوره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در حوزه بابل با حضور 3 هزار و 126 نفر در دانشگاه نوشیروانی، دانشگاه علوم و فنون و مرکز تربیت معلم شهید رجایی، در حوزه چالوس با حضور 2 هزار و 4 نفر در دانشکده‌های حقوق و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی چالوس و دانشگاه غیرانتفاعی طبرستان و همچنین حوزه ساری با حضور 3 هزار و 900 نفر در دانشکده فنی امام باقر و دانشگاه آزاد و ساختمان یک دانشکده فنی سما برگزار شد.

عبدالهیان اظهار کرد: این آزمون در 18 حوزه امتحانی مازندران از سوی جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.

انتهای پیام


( ۱ )

نظر شما :