حمایت همه‌جانبه دانشگاه علوم کشاورزی ساری از طرح فناورانه جهاد دانشگاهی مازندران

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۰ کد : ۲۸۸۷۸ تاپ خبر خبر تصویری پژوهشی
تعداد بازدید:۷۹
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در نشستی با رئیس جهاد دانشگاهی مازندران حمایت همه جانبه خود را از طرح‌های این نهاد با هدف افزایش تولید در بخش دام اعلام کرد.
حمایت همه‌جانبه دانشگاه علوم کشاورزی ساری از طرح فناورانه جهاد دانشگاهی مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران عصر دیروز 17 اسفندماه مهندس محمدرضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران در نشستی با اسدالله تیموری یانسری رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری درباره همکاری مشترک پیرامون انجام طرح‌های فناورانه  دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست مهندس محمد رضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران طرح «تولید و بهره‌وری از دام سبک با رویکرد ماهیچه‌های مضاعف» را یکی از طرح‌های فناورانه جهاد دانشگاهی دانست و اظهار کرد: این طرح مورد حمایت برخی از نمایندگان استانی و دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی است.

وی افزود: دریافت مجوزهای لازم و تکیه بر دانش متخصصان، گام نخست در اجرایی شدن طرح‌ها در جهاد دانشگاهی استان است.
در ادامه دکتر اسدالله تیموری یانسری، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت: با توجه به معضل کمبود غذا در سراسر جهان، انجام طرح‌هایی با هدف افزایش تولید در بخش دام سودمند و ضروری است.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با اعلام حمایت همه جانبه دانشگاه از انجام طرح «تولید و بهره‌وری از دام سبک با رویکرد ماهیچه‌های مضاعف» تصریح کرد: همه امکانات، تجهیزات و آزمایشگاه‌های مجهز دانشگاه و همچنین توان علمی و اساتید و متخصصان آن را در راستای پیشبرد طرح‌های فناورانه جهاد دانشگاهی به کار خواهیم گرفت.

در این نشست، مهندس حسینی معاون پشتیبانی واحد، خانم دکتر قلی‌زاده عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی و  دکتر پورعباسعلی و مهندس روحی از جهاد دانشگاهی و نیز دکتر فرهادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری حضور داشتند.

 

کلید واژه ها: رئیس جهاد دانشگاهی مازندران مهندس محمد رضا شافعیان رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری اسدالله تیموری اعلام همکاری


نظر شما :