نماینده ولی‌فقیه در مازندران خبرنگار افتخاری ایکنا شد

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۲ کد : ۲۷۴۶۹ تاپ خبر خبر تصویری فرهنگی
تعداد بازدید:۶۶
طی مراسمی و با اهدای کارت خبرنگاری، آیت‌الله محمدباقر لائینی، نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران خبرنگار افتخاری ایکنا شد.
نماینده ولی‌فقیه در مازندران خبرنگار افتخاری ایکنا شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، مهندس محمدرضا شافعیان، رئیس جهاددانشگاهی مازندران، در دهه اول بهمن ماه،  با آیت‌الله محمدباقر لائینی، نماینده ولی‌فقیه در مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست که علاوه بر مدیران و تنی چند از اعضای جهاد دانشگاهی، سیده زینب تقوی معاون فرهنگی واحد و علی پاداشی سردبیر ایکنا مازندران، حضور داشتند، مهندس شافعیان، رئیس جهاددانشگاهی مازندران، گفت: خبرگزاری ایکنا بزرگترین خبرگزاری بین‌المللی قرآن جهان اسلام است که در حال حاضر به 19 زبان دنیا خبر منتشر می کند.

وی با بیان اینکه این خبرگزاری مفتخر است که مقام معظم رهبری جزو خبرنگاران افتخاری این رسانه بین‌المللی است، افزود: این مهم، سنتی شد که در استانها نیز نماینده ولی فقیه به عنوان خبرنگار افتخاری این رسانه معرفی می‌شوند.

 در پایان این مراسم کارت خبرنگار افتخاری ایکنا با امضای محمدحسین حسنی، مدیرعامل خبرگزاری ایکنا و به همراه لوح و چند جلد کتاب از انتشارات این واحد به آیت‌الله محمدباقر لائینی، نماینده ولی‌فقیه در استان تقدیم شد.

 

کلید واژه ها: ایکنای مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران ایت الله لائینی مهندس شافعیان رییس جهاد دانشگاهی مازندران خبرنگار افتخاری سیده زینب تقوی علی پاداشی


نظر شما :