برگزاری کلاس‌های مشاوره‌ای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در بابلسر

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۰ کد : ۲۷۲۵۷ آموزشی عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۸۷
مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در مازندران از برگزاری کلاس‌های مشاوره‌ای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی از سوی اداره کار ، رفاه و تعاون استان مازندران با اجرای جهاد دانشگاهی واحد مازندران دوم بهمن ماه ۹۹ در پردیس دانشگاه مازندران خبر داد.
برگزاری کلاس‌های مشاوره‌ای  طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در بابلسر

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، محسن طالبی شلیمکی مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در مازندران در گفت‌وگو با روابط عمومی این واحد، گفت:  کلاس‌های مشاوره‌ای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در مرکز آموزش جهاد دانشگاهی پردیس دانشگاه مازندران برگزار شد.

وی افزود: این کلاس‌های مشاوره‌ای با عنوان طرح توسعه مشاغل خانگی  از سوی اداره کار، رفاه و تعاون استان مازندران  و با اجرای جهاد دانشگاهی واحد مازندران و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ستاد کرونا در دوم بهمن ماه 99 در چند نوبت برگزار شد.

طالبی هدف از اجرای این طرح را استعداد سنجی و مشاوره جهت بیان مزایای طرح، اهمیت حضور پیشرانها در طرح، امکان راه‌اندازی کسب و کار مستقل دانست و تاکید کرد: اهمیت مشاغل خانگی، اهمیت اتصال به بازار، اهمیت و نقش پیشران در طرح، ایجاد فروشگاه های مجازی، شناسایی و هدایت متقاضیانی که توانایی و استعداد پیشران شدن را دارند از اهداف  این طرح است.

 

 

کلید واژه ها: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی رئیس جهاد دانشگاهی مازندران دانشگاه مازندران محسن طالبی


نظر شما :