مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه مازندران مطرح کرد:

توانمندی جهاد دانشگاهی در همکاری‌های توسعه محور با دانشگاه مازندران

۳۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۱ کد : ۲۷۱۶۹ آموزشی خبر تصویری
تعداد بازدید:۷۷
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه مازندران در نشستی با مدیر تجاری سازی و فناوری جهاد دانشگاهی مازندران این نهاد را یاری توانمند در جهت همکاری‌های توسعه محور برشمرد و بر انعقاد تفاهم‌نامه‌ای به منظور برقراری ارتباطات بیشتر با این نهاد تاکید کرد.
توانمندی جهاد دانشگاهی در همکاری‌های توسعه محور با دانشگاه مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران نشست محسن طالبی شلیمکی مدیر تجاری سازی و فناوری جهاد دانشگاهی مازندران با دکتر کردانی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه مازندران روز گذشته 29 دی‌ماه در بابلسر برگزار شد.
در این نشست دو طرف ظرفیت‌ها و قابلیت‌های مشترک جهاد دانشگاهی با دانشگاه مازندران را مورد بحث و بررسی قرار دادند و مقرر شد پس از بررسی‌های لازم، زمینه عقد تفاهم نامه همکاری دوجانبه فراهم شود.
در این نشست طالبی شلیمکی با تاکید بر عدم موازی کاری در رسیدن به اهداف مشترک با دانشگاه مازندران، تصریح کرد: ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی و رویکرد فناورانه مهندس شافعیان، رئیس جهاد دانشگاهی استان بستر خوبی را برای ایجاد هم‌افزایی و رویکرد دوجانبه با دانشگاه مازندران ایجاد کرده است.
در پایان دکتر کردانی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه مازندران نیز ضمن بیان قابلیت‌های همکاری دوطرف در زمینه‌های مختلف، جهاد دانشگاهی را به عنوان یاری توانمند در جهت همکاری‌های توسعه محور برشمرد و بر انعقاد تفاهم‌نامه‌ای به منظور برقراری ارتباطات بیشتر با این نهاد تاکید کرد.

 

کلید واژه ها: دانشگاه مازندران دکتر کردانی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه مازندران محسن طالبی رئیس جهاد دانشگاهی مازندران مهندس شافعیان


( ۱ )

نظر شما :