آغاز نام نویسی دانشجو در دانشگاه علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی در بابل

۱۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۴ کد : ۲۶۷۲۳ آموزشی عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۸۲
رئیس جهاد دانشگاهی مازندران از آغاز نام نویسی دانشجو بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی از ۱۶ دی‌ماه لغایت۲۳ دیماه سال جاری در دانشگاه علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی در بابل خبر داد.
آغاز نام نویسی دانشجو در دانشگاه علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی در بابل

به گزارش روابط عمومی جهادد انشگاهی مازندران، مهندس محمدرضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران، گفت: دانشگاه علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی بابل تنها مرکز پذیرش و جذب دانشجو در رشته IT و رشته‌های بهزیستی در استان است.

شافعیان زمان نام نویسی رشته‌های کاردانی  از 16 لغایت 22 دی‌ماه اعلام و تصریح کرد: این مرکز در مقطع کاردانی حرفه‌ای در رشته‌های فناوری اطلاعات- اینترنت و شبکه‌های گسترده، مدیریت کسب و کار، مددکاری اجتماعی – مددکاری خانواده، مددکاری اجتماعی – اورژانس اجتماعی، تربیت مربی پیش دبستانی، بازاریابی، امور دهیاری و شوراها در سال تحصیلی جاری دانشجو می‌پذیرد.

وی زمان نام‌نویسی مقطع کارشناسی را 17 لغایت 23 دی‌ماه سالجاری اعلام و افزود: مهندسی فناوری اطلاعات، مددکاری اجتماعی – خانواده و مدیریت کسب و کار اینترنتی از رشته‌های مورد پذیرش در مقطع کارشناسی در این مرکز است.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی، مدرک این مرکز، رسمی و از وزارت علوم تحقیقات و فناوری است و علاقه‌مندان می‌توانند برای تشکیل پرونده و نام‌نویسی از  امروز از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۶  به دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واقع در بابل، خیابان مدرس، چهار راه شهربانی، نیایش ۲ مراجعه و یا با شماره، ۲ – ۳۲۲۰۶۳۳۱ تماس حاصل کنند.

کلید واژه ها: پذیرش دانشجو دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در بابل


نظر شما :