در راستای اجرای تفاهمنامه با کمیته امداد؛

نشست طرح ملی مشاغل خانگی در جهاد دانشگاهی برگزار شد

۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۲۱:۱۲ کد : ۲۶۳۶۱ آموزشی عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۶۷
نشست معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران و مسئول دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی اشتغال جهاد دانشگاهی مازندران درباره بهره‌گیری از سهمیه طرح ملی مشاغل خانگی در این واحد برگزار شد.
نشست طرح ملی مشاغل خانگی در جهاد دانشگاهی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران سید علی اصغر رضایی طالشی معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران امروز هشتم دی ماه  با حضور در جهاد دانشگاهی مازندران و دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی این واحد با مسئول تجاری سازی و اشتغال جهاد دانشگاهی مازندران دیدار و گفتگو کرد.
بر اساس این گزارش این نشست که  در راستای تفاهم نامه جهاد دانشگاهی با کمیته امداد استان مازندران درباره بهره‌گیری از سهمیه طرح ملی مشاغل خانگی بود دو طرف آمادگی خود را جهت همکاری اعلام کردند.
در این نشست معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران خواستار برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک در حوزه اشتغال شد و بر اجرای ماموریت‌های مشترک در حوزه کسب و کار تاکید کردند.
در این جلسه طالبی شلیمکی مسئول تجاری‌سازی و اشتغال جهاد دانشگاهی مازندران ضمن تاکید بر ضرورت اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان، گفت: حمایت‌ها و تاکیدات رییس جهاد دانشگاهی ما را به اجرای دقیق آن مصمم‌تر می‌کند.
  وی افزود: 2 هزار و ۳۰۰ نفر در این طرح آموزش‌های تخصصی و عمومی را پشت سر خواهند گذاشت و وارد فاز اتصال به بازار خواهند شد.

کلید واژه ها: طرح مشاغل خانگی محسن طالبی جهاد دانشگاهی کمیته امداد مازندران


نظر شما :