آغاز ارزیابی متقاضیان ثبت نام شده در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در مازندران

۱۸ آذر ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۶ کد : ۲۵۴۵۸ عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۲۵۸
مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در مازندران از آغاز روند ارزیابی متقاضیان طرح توسط مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی مازندران خبر داد.
آغاز ارزیابی متقاضیان ثبت نام شده در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران محسن طالبی شلیمکی مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در مازندران از آغاز روند ارزیابی متقاضیان طرح توسط مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی مازندران خبر داد.

وی افزود: این فاز آموزشی که تفاهم‌نامه‌ای درون سازمانی است و میان واحد اشتغال و مراکز آموزشی در شهرهای بهشهر، ساری، قائمشهر، بابل، بابلسر و آمل بسته شد، این مراکز آموزشی به ارزیابی متقاضیان ثبت نام شده در سراسر استان می‌پردازند.
طالبی تصریح  کرد: این ارزیابی تا پایان آذرماه ادامه دارد و افراد واجد شرایط وارد فاز آموزش‌های عمومی و تخصصی در حوزه مشاغل می‌شوند.
مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در مازندران  گفت: هدف از اجرای این طرح، تعامل با دستگاه‌‌های اجرایی و بخش خصوصی دخیل در اجرای طرح و ارائه خدمات آموزش و مشاوره حضوری و غیرحضوری به متقاضیان مشاغل خانگی برای اتصال به بازار و ایجاد زیرساخت͏ های بازاریابی و فروش محصولات مشاغل خانگی و ایجاد امکان و تسهیل نظارت وزارت بر فرآیند اجرای از طریق نرم͏ افزار کنترل پروژه و بازدیدهای میدانی است.

 

کلید واژه ها: مشاغل خانگی آموزش عمومی و خصوصی مشاغل رئیس جهاد دانشگاهی مازندران محسن طالبی


( ۸ )

نظر شما :