به همت گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی مازندران؛

نمایش نامه‌خوانی «چفیه» در فریدونکنار اجرا شد

۰۵ آذر ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۳ کد : ۲۵۰۰۱ عمومی جهاد خبر تصویری فرهنگی
تعداد بازدید:۳۷
به مناسبت هفته بسیج نمایش نامه دفاع مقدسی چفیه به نویسندگی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی و به همت گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران در فریدونکنار اجرا شد.
نمایش نامه‌خوانی «چفیه» در فریدونکنار اجرا شد

به گزارش روابط عمومی جاد دانشگاهی مازندران، نمایشنامه دفاع مقدسی چفیه به نویسندگی حمیدرضا گل‌محمدی تواندشتی و کارگردانی فاطمه گل‌محمدی تواندشتی، امروز پنجم آذرماه به مناسبت هفته بسیج  با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران در فریدونکنار به اجرا در آمد.

خلاصه داستان نمایش نامه چفیه می‌پردازد به ماجرای دو همکلاسی و بچه محل که پس از سال‌ها در یک آرایشگاه به هم برخورد می‌کنند و...

دستیاری کارگردانی و طراحی پوستر این نمایش را سید علیرضا رزمگر بر عهده داشت و فاطمه گل محمدی تواندشتی به عنوان توضیح خوان، سید علیرضا رزمگر، سید امیررضا محمدنژاد و امیرضا ناندوست به عنوان خوانش‌گر نمایشنامه در این نمایش‌نامه‌خوانی همکاری داشتند.

گفتنی است؛ این نمایشنامه در نخستین جشنواره نمایشنامه‌خوانی «پرواز تا دریا» شهرستان فریدونکنار که از هشتم الی دهم مهر ماه ۹۹ در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد و سید علیرضا رزمگر خوانشگر این نمایش نامه‌خوانی به عنوان خوانش‌گر برتر این جشنواره شناخته شد.

کلید واژه ها: گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی مازندران حمید رضا گل محمدی هفته بسیج


نظر شما :