آغاز فصل جدید همکاری بنیاد نخبگان و جهاد دانشگاهی مازندران

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۹ کد : ۲۱۳۶۴ تاپ خبر خبر تصویری پژوهشی
تعداد بازدید:۵۳
در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی مازندران با رئیس بنیاد نخبگان مازندران بر لزوم آغاز فصل جدیدی از همکاری‌ها دو طرف تاکید شد.
آغاز فصل جدید همکاری بنیاد نخبگان و جهاد دانشگاهی مازندران

در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی با رئیس بنیاد نخبگان مازندران تاکید شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، در دیدار محمدرضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران با محمد بخت آزاد رئیس بنیاد نخبگان مازندران بر لزوم آغاز فصل جدیدی از همکاری‌ها دو طرف تاکید شد.

محمد بخت‌آزاد در این دیدار که در محل بنیاد نخبگان مازندران برگزار شد اظهار کرد: رفع نیازهای اساسی کشور، مهم‌ترین فلسفه جهاد دانشگاهی بوده و ضروری است به این موضوع مهم توجه شود.

وی با بیان اینکه بنیاد نخبگان کاملا آمادگی دارد تا تمامی ظرفیت‌های خود را در راستای همکاری با جهاد دانشگاهی مازندران، به کار گیرد، تصریح کرد: در این راستا، تشکیل تیم علمی عملیاتی قوی توسط جهاد دانشگاهی با مشارکت اعضای مجمع نخبگان، اساتید برجسته دانشگاهی و نیروهای متخصص جهت نیازسنجی دقیق و تمرکز بر پروژه ای مهم و خاص و اجرای تخصصی به منظور مشخص شدن مهم‌ترین عملکرد جهاد، لازم است.

رئیس بنیاد نخبگان مازندران با اشاره به اینکه انجام کار جهادی مبتنی بر علم که نهایتاً منجر به تولید ثروت در جامعه شود، باید در دستور کار قرار بگیرد، گفت: انتظار می‌رود که جهاد دانشگاهی به منظور اجرای تعهدات مندرج در برنامه ششم توسعه در خصوص میثاق نظام نخبگانی ورود پیدا کند.

به گزارش ایکنا، در این دیدار، محمدرضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران نیز ضمن معرفی جهاد دانشگاهی و ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل این نهاد، به ویژه در حوزه تولید جلبک اسپیرولینا، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی آمادگی دارد که نیروهای نخبه معرفی شده از سوی بنیاد نخبگان در قالب نیروی امریه، پاره وقت و یا پروژه ای را جذب کند. 

وی تاکید کرد: جهاد دانشگاهی مازندران آمادگی خود به منظور حمایت از ایده‌های نوین و کاربردی و در اختیار قراردادن امکانات این نهاد جهت اجرای طرح‌های تایید شده از سوی بنیاد نخبگان را اعلام می‌دارد.
 


نظر شما :