اعلام حمایت جهاد دانشگاهی مازندران در توانمندسازی اقتصادی زنان

۲۲ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۵ کد : ۲۰۰۵۲ تاپ خبر عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۱۰۹
 رئیس جهاد دانشگاهی مازندران در دیدار با مدیر کل امور بانوان استانداری مازندران، حمایت این نهاد را در توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار اعلام کرد.
اعلام حمایت جهاد دانشگاهی مازندران در توانمندسازی اقتصادی زنان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران محمدرضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران با حضو در دفتر سمیه قاسمی طوسی مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.
در ابتدای این نشست رئیس جهاد دانشگاهی مازندران حمایت این نهاد را در توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار اعلام و بر ضرورت توجه به این قشر از زنان به ویژه زنان بدسرپرست تاکید کرد.
شافعیان با اشاره به اینکه مردانی که به دلایل مختلف از جمله مالی در زندان به سر می‌برند همسران و فرزندان آنها دچار چالش‌های جدی در جامعه خواهند شد، گفت: باید برنامه‌های هوشمندانه‌ای در خصوص به کارگیری آنها داشت که این مهم در طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار به درستی دیده شده و جهاد دانشگاهی مازندران در این امر بازوی توانمندی برای استانداری مازندران و به ویژ مردم استان خواهد بود.
قاسمی طوسی نیز در این دیدار ضمن تشکر از جهاد دانشگاهی مازندران نسبت به همکاری خوب این نهاد با امور بانوان استانداری، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی مازندران به کمک نیروهای جهادی و توسعه محور، می‌تواند دستاورد های خوبی در کمک به توانمندسازی زنان سرپرست خانوار داشته و ما را در این امر یاری دهد.
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران ضمن همدردی با جامعه آسیب‌پذیر زنان و کودکان بی‌سرپرست، گفت: این امر باید دغدغه همه دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌های مردم نهاد و بخش خصوصی باشد تا بتوانیم چتر حمایتی خود را گسترده‌تر و نظام سلامت قشر بانوان و کودکان را ارتقا بخشیده تا جامعه‌ای سالم  داشته باشیم. 
 

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی مازندران استانداری مازندران مدیر کل بانوان استانداری محمد رضا شافعیان طرح توانمندی زنان اشتغال


نظر شما :