جهاد دانشگاهی در مدیریت پسماند ورود کند

۱۸ تیر ۱۳۹۹ | ۲۰:۲۹ کد : ۱۹۹۴۴ عمومی جهاد خبر تصویری فرهنگی پژوهشی
تعداد بازدید:۱۲۰
استاندار مازندران خواستار ورود جهاد دانشگاهی در برخی ماموریت‌های مهم استان شد و اظهار کرد: مدیریت پسماند به کمک نهادهای دیگر در غالب یک تیم منسجم، مدیریت کیفیت نان و کاهش ضایعات آن جمله حوزه‌هایی است که جهاد دانشگای می‌تواند ماموریت یابد. 
جهاد دانشگاهی در مدیریت پسماند ورود کند

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران طی نشستی احمد حسین زادگان  استاندار مازندران  با محمدرضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران ظرفیت جهاد دانشگاهی برای ورود به برخی از دغدغه‌های استان مطرح شد.
در این نشست احمد حسین‌زادگان، استاندار مازندران، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد علمی و توسعه‌ای می‌تواند در حل مسائل استان نقش سازنده‌ای ایفا کند.
وی خواستار ورود جهاد دانشگاهی در برخی ماموریت‌های مهم استان شد و افزود: مدیریت پسماند به کمک نهادهای دیگر در قالب یک تیم منسجم، مدیریت کیفیت نان و کاهش ضایعات آن از جمله حوزه‌هایی است که جهاد دانشگای می‌تواند ماموریت یابد.
استاندار مازندران موضوع نان و کیفیت آن را یکی از دغدغه های خود دانست و تصریح کرد: این ماموریت به جهاد دانشگاهی سپرده می‌شود تا تمام ابعاد آن بررسی و پیشنهادات عملیاتی آن  تدوین شود.
وی در ادامه خواستار ارائه برنامه‌های جهاد دانشگاهی برای همپوشانی لازم با برنامه‌های استان شد.
در ادامه محمد رضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران ضمن بیان توانمندی‌های جهاد دانشگاهی، گفت: در ماموریت‌های محوله ملی و استانی  با بهره‌مندی از نیروهای نخبه، آمادگی تمام عیار جهاد دانشگاهی مازندران را به عنوان یک نهاد واسطه توسعه‌ای در ورود به حل مسائل استان با رویکرد شتابدهی و کمک به نحوه ورود به حل مشکلات استان را اعلام می‌کنم.
رئیس جهاد دانشگاهی مازندران ضمن بیان برخی ماموریت‌های پیش روی جهاد، دغدغه  برای کمک به رفاه مردم استان را از اولویت های جهاد دانشگاهی مازندران برشمرد.
 

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی استانداری مازندران پسماند مازندران ماموریت استانی مهندس محمد رضا شافعیان احمد حسین زادگان


نظر شما :