تاکید دانشگاه علوم کشاورزی ساری و جهاد انشگاهی مازندران در همکاری دو طرفه

۱۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۱ کد : ۱۹۶۱۰ تاپ خبر عمومی جهاد خبر تصویری پژوهشی
تعداد بازدید:۱۰۴
در دیدار رئیس جهاد دانشگاه مازندران با رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری بر لزوم همکاری علمی پژوهشی دو طرف، تاکید شد.
تاکید دانشگاه علوم کشاورزی ساری و جهاد انشگاهی مازندران در همکاری دو طرفه

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران محمد رضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران صبح امروز با اسدالله تیموری رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در این دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار اسدالله تیموری رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با تاکید بر اینکه جهاد دانشگاهی یک نهاد انقلابی است و می‌تواند در مسیر توسعه استان نقش آفرین باشد، اظهار کرد: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری آمادگی دارد تا در مسیر توسعه این استان، همکاری لازم با جهاد دانشگاهی مازندران به عمل آورد.

وی افزود: با توجه به اینکه جهاد دانشگاهی در چپکرود جویبار، آب‌بندان و مزرعه در اختیار دارد، می‌تواند بستر مناسبی برای فعالیت‌های تحقیقی و پژوهشی باشد و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در این زمینه آماده همکاری است.

در ادامه این جلسه، محمدرضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران نیز با تاکید بر اینکه این نهاد، علاقه‌مند است از ظرفیت علمی و پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در جهت توسعه استان، بهره‌گیری کند، گفت: با توجه به در اختیار داشتن آب بندان و مزرعه در چپکرود جویبار، به دنبال همکاری متقابل با مجموعه دانشگاهی به ویژه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی هستیم.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی مازندارن قصد دارد تا با به‌کارگیری دانش روز و امکانات موجود در مجتمع تولیدی تحقیقاتی خود بتواند بازدهی و بهره‌وری خود را افزایش دهد، ادامه داد: علاقه‌مند هستیم تا در عرصه اصلاح نژاد گوسفند و ارتقای علمی کشت محصولات زراعی از توانایی و علم دانشگاه بهره ببریم.

لازم به ذکر است: در پایان این جلسه، بر لزوم همکاری متقابل جهاد دانشگاهی مازندران و دانشگاه علوم کشاورزی ساری با انعقاد تفاهم‌نامه فی‌مابین و راه‌اندازی دفتر این نهاد در دانشگاه علوم کشاورزی و گسترش فعالیت‌های سازمان دانشجویان این نهاد در آن دانشگاه تاکید شد.
 

کلید واژه ها: محمد رضا شافعیان اسدالله تیموری رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری رئیس جهاد انشگاهی همکاری دو طرفه


نظر شما :