بازدید معاون توزیع برق مازندران از مجتمع سردار سلیمانی جهاد دانشگاهی

۰۵ تیر ۱۳۹۹ | ۱۸:۵۶ کد : ۱۹۴۱۵ تاپ خبر عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۷۵
معاون برنامه ریزی و مهندسی توزیع برق مازندران به همراه رئیس جهاد دانشگاهی مازندران از مجتمع تولیدی تحقیقاتی سردار شهید سپهبد سلیمانی بازدید کرد.
بازدید معاون توزیع برق مازندران از مجتمع سردار سلیمانی جهاد دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران مهندس محمدرضا سماکوش معاون برنامه ریزی و مهندسی توزیع برق مازندران  و مهندس رضا حاجی کلایی مدیر امور توزیع برق جویبار به همراه مهندس محمد رضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران عصر دیروز چهارم تیرماه از مجتمع تولیدی تحقیقاتی سردار شهید سپهبد سلیمانی بازدید کرد.
بر اساس این گزارش مهندس سماکوش از طرح ملی «پایلوت سبزی و صیفی با استفاده از بذور تولید داخل» آبندان‌های پرورش ماهیان گرمابی، اراضی زراعی کشت برنج و نیز از مجتمع نیمه صنعتی تولید جلبک اسپیرولینا، استخرهای پرورش ماهیان خاویاری و تولید خاویار و  پرورش گله غاز مولد بازدید کرد.
در این بازدید مهندس شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران گفت: با توجه به اینکه این مجموعه  اشنغالزایی خوبی در به‌کارگیری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی داشته و از سوی دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی و تحقیقاتی در جهت توسعه و حل مشکلات استان است خواستار همکاری در جهت تقویت برق این مجموعه شد.

    

کلید واژه ها: توزیع برق مازندران جهاد دانشگاهی مهندس سماکوش مهندس شافعیان مجتمع سردار سلیمانی جهاد دانشگاهی


نظر شما :