جهاد دانشگاهی شریک اجتماعی مرکز دائم صادرات و سرمایه‌گذاری کشور

۰۴ تیر ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۳ کد : ۱۹۴۰۶ تاپ خبر عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۹۳
رئیس جهاد دانشگاهی مازندران گفت: به منظور توسعه دانش صادرات و جذب سرمایه گذاری خارجی، جهاد دانشگاهی استان مازندران به عنوان شریک اجتماعی با هدف واگذاری بخش‌هایی از وظایف مرکز دائم صادرات به شرکت‌های عضو انتخاب شد.
جهاد دانشگاهی شریک اجتماعی مرکز دائم صادرات و سرمایه‌گذاری کشور

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران مهندس محمدرضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران با اشاره به  نشست این نهاد با مهندس حسین‌زادگان استاندار مازندران که با حضور هیئت سرمایه‌گذار و رئیس مرکز دائم صادرات و سرمایه گذاری کشور در استانداری مازندران برگزار شد، گفت: به منظور توسعه دانش صادرات و جذب سرمایه گذاری خارجی، جهاد دانشگاهی استان مازندران به عنوان شریک اجتماعی با هدف واگذاری بخش‌هایی از وظایف مرکز دائم صادرات به شرکت‌های عضو انتخاب شد.
وی افزود: جهاد دانشگاهی به عنوان نهاد توسعه‌ای می‌تواند در مازندران نقش خود را ایفا می‌کند.
شافعیان تصریح کرد: در این نشست با توجه به دستور استاندار مبنی بر ارائه طرح ایجاد مدیریت و بهره‌برداری مرکز دائم صادرات و سرمایه‌گذاری این استان، با پیشنهاد راه‌اندازی این مرکز از سوی رئیس مرکز دائم صادرات و سرمایه‌گذاری کشورِ، محصولات صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری به شبکه صادراتی مرکز متصل می‌شود.
وی افزود: بر این اساس، این طرح با توجه به وسعت آن می‌تواند استان های شمالی کشور به ویژه مازندران را تبدیل به مرکز صادرات و جذب سرمایه گذاری منطقه شمال کشور کند.
رئیس جهاد دانشگاهی مازندران گفت: مرکز دائم صادرات و سرمایه‌گذاری با هدف معرفی و صادرات محصولات ایرانی در قالب نمایشگاه دائمی و توانمندسازی شرکت‌های عضو در قالب تسهیلگری در کارخانه نوآوری آزادی همراه با شعباتی در کشورهایی مانند قطر، ترکیه، ارمنستان، سوریه و به زودی در کشورهای کنیا و روسیه به عنوان کارگزار رسمی مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری ایجاد شده است.
لازم به ذکر است؛  هیئت سرمایه‌گذار و رئیس مرکز دائم صادرات و سرمایه‌گذاری کشور در این نشست به دعوت جهاد دانشگاهی در این نشست حضور یافتند.

کلید واژه ها: معاون عمرانی استاندار مازندران طیبی رئیس جهاد دانشگاهی محمد رضا شافعیان حسین زادگان رئیس مرکز دائم صادرات و سرمایه‌گذاری کشور


نظر شما :