امام خمینی(ره) با بنیان انقلاب اسلامی پناه‌گاه مظلومان جهان شد

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۵:۵۹ کد : ۱۸۶۶۵ عمومی جهاد خبر تصویری فرهنگی
تعداد بازدید:۷۴
سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران ضمن تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: امام خمینی(ره) ارزش‌های اسلامی و ایرانی را در کشور احیا کرد و با رهبری بی‌نظیر خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناهگاه و یاور مظلومان جهان شد.
امام خمینی(ره) با بنیان انقلاب اسلامی پناه‌گاه مظلومان جهان شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، مهندس محمد رضا شافعیان سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره)، فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد را به تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت گفت.
وی افزود: 14 خرداد، سالروز ارتحال جانسوز حضرت امام راحل (ره) و قیام خونین 15 خرداد،  نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود و بی‌شک امام‌ خمینی‌(ره)، یک‌ حقیقت‌ همیشه‌ زنده‌ است‌.
سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران تصریح کرد: امام خمینی(ره) با سلوک علمـی و عملی خویش به ما قدرت داد تا در برابر ستم جسارت نقد داشته باشیم  و گام در راه امام آزادگان ابا عبدالله الحسین (ع) بگذاریم.
وی افزود: امام خمینی(ره) ارزش‌های اسلامی و ایرانی را در کشور احیا کرد و با رهبری بی‌نظیر خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناهگاه و یاور مظلومان جهان شد.
شافعیان اظهار کرد: گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی‌(ره) به عنوان یک شخصیت برجسته و دوراندیش، از اهمیت فراوانی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران برخوردار است و این روز به عنوان روز اندوه وداع با بزرگمردی است که نهضتی بی‌نظیر را در عالم پایه گذاری کرد و مایه نجات و عظمت مستضعفین جهان شد.
وی ادامه داد: ما ایمان داریم اکنون با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری خلف شایسته آن انسان وارسته در آینده نزدیک شاهد تحقق اراده این مردم همیشه در صحنه و برکنده شدن ریشه ظلم و بیداد خواهیم بود.
سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران ضمن تسلیت 14خرداد، سالروز رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره)، بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران با وفایش در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342  گفت: امید است با پاسداری از آرمان‌های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش مضاعف کنیم.


نظر شما :