جهاد دانشگاهی، کارگزار شرکت‌های استارت‌آپی در چند استان

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۶ کد : ۱۶۲۴۹ تاپ خبر عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۸۷
رئیس اداره بازاریابی و متقاضیان سازمان فناوری اطلاعات کشورگفت: شرکت‌های استارت آپی استان‌های تهران، مازندران، گیلان و ... کارگزارشان جهاد دانشگاهی است و این شرکت‌ها برای برگزاری دوره‌های آموزشی به این کارگزاری مراجعه دارند و کارگزاران نیز نهایت تلاش را برای رشد این شرکت ها انجام می‌دهند.
جهاد دانشگاهی، کارگزار شرکت‌های استارت‌آپی در چند استان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، رحمت اله صابری  امروز در حاشیه آیین اختتامیه استارت آپ که در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد، با اشاره به جایگاه جهاد دانشگاهی در حمایت از شرکت‌های استارپ‌آپی، اظهار کرد:  با توجه به اینکه کل کشور در حوزه فناوری به ۵ منطقه تقسیم شده، جهاد دانشگاهی و سازمان تجاری سازی به عنوان کارگزار انتخاب شده در حوزه حمایت‌های مالی و معنوی از شرکت‌های استارت‌آپی هستند.
وی افزود: شرکت‌های استارت آپی استان‌های  تهران، مازندران، گیلان و ... کارگزارشان جهاد دانشگاهی است و این شرکت‌ها برای برگزاری دوره‌های آموزشی به این کارگزاری مراجعه دارند و کارگزاران نیز نهایت تلاش را برای رشد این شرکت ها انجام می‌دهند.

وی افزود: این کارگزاران وظیفه دارند که در شناسایی شرکت‌های استارت‌آپ جهت حمایت‌های مالی و معنوی در کنار شرکت‌ها باشند. 

راه‌اندازی سامانه نام‌نویسی«ایران نوآفرین» برای شرکت‌های استارت‌آپی

رئیس اداره بازاریابی و متقاضیان سازمان فناوری اطلاعات کشور از راه‌اندازی سامانه «ایران نوآفرین» برای نام‌نویسی شرکت‌های استارت‌آپ خبر داد و  تصریح کرد: سامانه دیگری به‌نام سامانه «ایران کارفا» نیز وجود دارد که جهت حمایت‌های مالی در نظر گرفته شده و شرکت‌ها می‌توانند یک سری مستندات خواسته شده را آپلود کنند تا کمتر از یک ماه به آنان تسهیلات پرداخت شود.
وی با بیان اینکه، این تسهیلات با نرخ ۴ درصد از ۳۰ میلیون تا ۳ میلیارد تومان به متقاضیان از طریق پست بانک اعطا می‌شود، گفت: در کنار حمایت مالی یک سری حمایت‌های معنوی از جمله معرفی به معاونت وزارت علوم، صندوق امید وسازمان نظام صنفی و اعطای مجوز  صورت می‌گیرد.
صابری گفت:  طی زمانی که دوره‌های آموزشی برگزار می‌شود، ایده‌ها نیز تبلور پیدا می‌کند که در این میان شرکت‌هایی به این ایده‌ها کمک  و سرمایه‌گذاری می‌کنند.
 

کلید واژه ها: استارت اپ جهاد دانشگاهی تسهیلات


نظر شما :