برگزاری دوره آموزشی تئاتر در پردیس دانشگاه مازندران

۰۲ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۲ کد : ۱۳۴۰۸ عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۱۶۴
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران، از برگزاری دوره آموزشی تئاتر از سوی کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران در پردیس دانشگاه مازندران خبر داد.
برگزاری دوره آموزشی تئاتر در پردیس دانشگاه مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، سید محمد حسینی، سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران، اظهار کرد: از سوی کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران دوره آموزشی تئاتر در رشته‌های نمایش‌نامه نویسی و بازیگری  برگزار می‌شود.
وی افزود: در این دوره آموزشی، حمیدرضا گل‌محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و مسئول کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران به آموزش هنرجویان می‌پردازد.
حسینی، با بیان اینکه، هنرجویان در این دوره های آموزشی به فراگیری مباحث تئوری و عملی نمایش‌نامه نویسی و بازیگری خواهند پرداخت، گفت: هنرجویان پس از پایان ترم و گذراندن دوره به عنوان پروژه پایان ترم، نمایشی را نیز در سطح دانشگاه به اجرا درمی‌آورند.
وی افزود: کانون تئاتر سیاوشان از کانون‌های فرهنگی و موفق جهاد دانشگاهی است که تا کنون در سطح دانشگاه‌های مازندران، علوم پزشکی بابل، ساری، علمی کاربردی و ... به اجرای نمایش پرداخته است.
حسینی بیان کرد: دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند ‌جهت ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر به دفتر جهاد دانشگاهی مازندران واقع در ساختمان شماره سه شیمی در پردیس دانشگاه مازندران  مراجعه و یا با شماره‌های ۰۱۱۳۵۳۰۲۳۴۳، ۰۱۱۳۵۳۰۲۳۴۱ و ۰۹۱۹۲۱۲۱۱۲۴ تماس حاصل کنند.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی نمایش تئاتر


نظر شما :