تجلیل از عوامل نمایش «سپاس گزاری» کانون سیاوشان جهاد دانشگاهی مازندران

۱۵ مهر ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۸ کد : ۱۲۰۰۴ خبر تصویری فرهنگی
تعداد بازدید:۳۱۰
 در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی، طی مراسمی با حضور فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از حمید رضا گلمحمدی تواندشتی مسئول کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی و عوامل و بازیگران نمایش «سپاس گزاری» تقدیر بعمل آمد.
تجلیل از عوامل نمایش «سپاس گزاری» کانون سیاوشان جهاد دانشگاهی مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران چهاردهم مهر ماه 98 همزمان با چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی، طی مراسمی با حضور سرهنگ حسین اسدی فرمانده انتظامی، سروان سید مرتضی میرحسینی معاونت اجتماعی انتظامی و قدرت اله یوسفی رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان از عوامل و بازیگران نمایش «سپاس گزاری» در طرح تابستانه ساحل 98  تجلیل به عمل آمد. 
بر اساس این گزارش نمایش خیابانی «سپاس گزاری» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران و با  همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بابلسر، از دهم مرداد ماه سال جاری در ساحل دریای بابلسر به اجرا درآمد.
در این نمایش فاطمه گل محمدی تواندشتی در نقش زن جوان، محمد مهدی شریف پور در نقش مرد جوان و فاطمه خلخالی در نقش رهگذر به  عنوان مشاور معاونت اجتماعی نیروی انتظامی به ایفای نقش پرداختند.
همچنین سید مرتضی میرحسینی به عنوان مدیر روابط عمومی و حسین رضوانی به عنوان عکاس، تصویربردار و مستند ساز یاریگر این نمایش بودند.
انتهای پیام
 


نظر شما :