سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی مازندران منصوب شد

۰۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۸ کد : ۱۱۵۷۷ خبر تصویری پژوهشی
تعداد بازدید:۳۳۷
طی حکمی از سوی رییس جهاد دانشگاهی مازندران، هادی ابراهیمی بعنوان سرپرست معاونت پژوهشی این واحد منصوب شد.
سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی مازندران منصوب شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران هادی ابراهیمی طی حکمی از سوی عبدالهیان، رییس جهاد دانشگاهی مازندران به عنوان سرپرست معاونت پژوهشی این واحد منصوب شد.

در متن حکم چنین آمده است؛

احتراماً با عنایت به تجارب و سوابق جنابعالی و اعلام موافقت ریاست محترم جهاد دانشگاهی، به موجب این ابلاغ بعنوان، سرپرست معاونت پژوهشی واحد منصوب می‌شوید. انتظار دارد با عنایت به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تأکید مقام معظم رهبری درخصوص جهاد علمی و استفاده از ظرفیت و ابتکارهای جوان ایرانی، و از طرفی رسالت نهاد انقلابی جهاد دانشگاهی در پرورش سرمایه انسانی تراز فرهنگ جهادی، ضمن برقراری ارتباط مستمر با قشر فرهیخته دانشجوئی و استفاده از این ظرفیت در گسترش فعالیت های پژوهشی جهاد دانشگاهی، اهتمام در فراهم کردن شرایط نقش آفرینی این قشر در فرآیند توسعه استان در دستور کار قرار گیرد.
امید است با اتکال به قادر متعال و بهره گیری از توان اعضاء محترم واحد به ویژه همکاران محترم حوزه پژوهشی، در انجام امور محوله موفق و موید باشید.
لازم به ذکر است، هادی ابراهیمی در کارنامه 21 ساله خود در جهاد دانشگاهی سابقه فعالیت به عنوان مدیر اجرایی پژوهشی، مدیر برنامه‌ریزی و توسعه و مدیر برنامه و بودجه جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران و نیز ذیحسابی سازمان توسعه و نوآوری جهاد دانشگاهی کشور را دارد. 
 روابط عمومی جهاد دانشگاهی ضمن تبریک انتصاب جناب آقای ابراهیمی به عنوان سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی مازندران، برای موفقیت وی در  شکوفایی ظرفیت‌های پژوهشی جهاد دانشگاهی استان  آرزوی موفقیت دارد.

انتهای پیام
 


نظر شما :