سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران منصوب شد

۰۱ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۳ کد : ۱۱۵۴۲ خبر تصویری فرهنگی
تعداد بازدید:۲۱۹
از سوی رییس جهاد دانشگاهی مازندران، سید محمد حسینی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران منصوب شد.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران منصوب شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران با حکم رئیس جهاد دانشگاهی مازندران و با موافقت ریاست جهاد دانشگاهی کشور سید محمد حسینی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی این واحد منصوب شد.
در متن انتصاب وی آمده است: احتراماً با عنایت به تجارب و سوابق جنابعالی و با توجه به اعلام موافقت ریاست محترم جهاد دانشگاهی، به موجب این ابلاغ، بعنوان سرپرست معاونت فرهنگی واحد منصوب می‌شوید. انتظار دارد با عنایت به بیانه گام دوم انقلاب اسلامی و تاکید مقام معظم رهبری در خصوص جهاد علمی و استفاده از ظرفیت و ابتکارهای جوان ایرانی، و  از طرفی رسالت نهاد انقلابی جهاد دانشگاهی در پرورش سرمایه انسانی تراز فرهنگ جهادی، ضمن برقراری ارتباط مستمر با قشر فرهیخته دانشجوئی، اهتمام در فراهم کردن شرایط نقش آفرینی این قشر در فرایند توسعه علمی، فرهنگی استان در دستور کار قرار گیرد.
امید است؛ با اتکال به قادر متعال و بهره‌گیری از توان همه اعضاء به ویژه همکاران محترم حوزه فرهنگی، در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.
لازم به ذکر است، سید محمد حسینی علاوه بر معاونت آموزشی، به مدت چهار سال  به عنوان رییس جهاد دانشگاهی مازندران ایفای نقش کرده است.

روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران ضمن تبریک انتصاب جناب آقای سید محمد حسینی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و آرزوی موفقیت برای وی، از سرکار خانم سیده زینب تقوی معاون فرهنگی سابق این واحد تقدیر و تشکر به عمل می‌آورد. 
انتهای پیام
 


نظر شما :