نقش جهاد دانشگاهی در نظام تحول دانشگاه

۱۵ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۸ کد : ۲۶۶۲۶ عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۹۲
رئیس مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه مازندران گفت: جهاد دانشگاهی می تواند در توسعه کارآفرینی و نوآوری به ویژه در نظام تحول دانشگاه‌ها، ارتباط صنعت و دانشگاه، هدفمند بودن پایان نامه‌ها و کمک به بخش صنعت، بازوی خوبی برای دانشگاه باشد.
نقش جهاد دانشگاهی در نظام تحول دانشگاه

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران محسن طالبی شلیمکی مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی مازندران صبح امروز 15 دی ماه با جمال قاسمی رییس مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه مازندران دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار جمال قاسمی رییس مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه مازندران ضمن ابراز خرسندی از این نشست، گفت: ما طرح‌های خوبی در زمینه توسعه کارآفرینی و مسائل مربوط به نوآوری در حوزه کسب و کارها داریم و جهاد دانشگاهی می تواند در این حوزه به ویژه در نظام تحول دانشگاه‌ها، ارتباط صنعت و دانشگاه، هدفمند بودن پایان نامه‌ها و کمک به بخش صنعت، بازوی خوبی برای دانشگاه باشد.
وی در ادامه ضمن تشریح اقدامات انجام شده، از تشکیل دبیرخانه جهت تقویت فرایند ارتباط صنعت و دانشگاه و مسائل مرتبط پرداخت و از جهاد دانشگاهی خواست تا در این کارگروه جهت بهره‌گیری از ظرفیت‌های این نهاد توسعه‌ای شرکت کند.
در ادامه محسن طالبی شلیمکی ضمن تشریح ماموریت‌های حوزه تجاری‌سازی فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی مازندران درباره همکاری‌های مشترک  بین جهاد دانشگاهی و دانشگاه مازندران پیرامون مسائل مربوط به حوزه فناوری و توسعه کارآفرینی اعلام آمادگی کرد.
طالبی شلیمکی مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی مازندران، ادامه داد: از آنجا که جهاد دانشگاهی به دنبال ارائه آمار و ارقام نیست و طبیعت این نهاد توسعه از جنس کیفیت است، اظهار کرد: ما قصد نداریم به موازات حرکت‌های نوآورانه دانشگاه حرکت کنیم، هدف ما قرار گرفتن به عنوان یک بازوی توانمند در کنار دانشگاه به ویژه در حوزه ارتباط صنعت و دانشگاه است.

 

کلید واژه ها: دانشگاه مازندران تحول دانشگاه جمال قاسمی رییس مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه مازندران محسن شلیمکی مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی مازندران


نظر شما :