برگزاری آزمون استخدامی شرکت کار و تامین با همکاری جهاد دانشگاهی مازندران

۰۷ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۶ کد : ۲۳۱۸۵ آموزشی تاپ خبر عمومی جهاد خبر تصویری
تعداد بازدید:۱۸۰
رئیس جهاددانشگاهی واحد مازندران از برگزاری آزمون استخدامی شرکت کار و تامین با همکاری جهاددانشگاهی در آبان ماه سال جاری در برخی از شهرستان‌های استان خبر داد.
برگزاری آزمون استخدامی شرکت کار و تامین با همکاری جهاد دانشگاهی مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران مهندس محمدرضا شافعیان، اظهار کرد: شرکت کار و تأمین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه‌های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه‌ای در سراسر کشـور، به صـورت قرارداد موقت شرکتی نیرو جذب کند.

وی افزود: ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین از سوم مهر آغاز شد و متقاضیان شرکت در این آزمون تا ۱۲ مهر فرصت دارند در سامانه www.hrtc.ir ثبت نام کنند.

شافعیان با اشاره به اینکه کارت شرکت در آزمون از تاریخ ۲۹ مهرماه ۹۹ برای مشــاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی بـه آدرس www.hrtc.ir قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: آزمون در روز جمعه دوم آبـان ماه ۹۹ در تمامی مراکز استان‌ها و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسـب مورد در برخی از شـهرسـتان ها برگزار خواهد شـد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد مازندران با بیان اینکه این شرکت از بین داوطلبان ۵۸ نفر را در استان مازندران به‌کار خواهد گرفت، گفت: شرکت کار و تامین در مشاغل متصدی خدمت عمومی (راننده آمبولانس)، بهیار، کمک پرستار و متصدی خدمات دارویی (دارویار) ۵۸ زن و مرد را در استان مازندران استخدام خواهد کرد.

کلید واژه ها: رئیس جهاد دانشگاهی مازندران ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین مهندس محمد رضا شافعیان


( ۲ )

نظر شما :