برگزاری آزمون استخدامی ۳ دستگاه اجرایی کشور در مازندران

۲۱ تیر ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۵ کد : ۱۹۹۸۵ آموزشی تاپ خبر خبر تصویری
تعداد بازدید:۱۶۴
از سوی جهاد دانشگاهی مازندران آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و املاک و صنعت شیر پگاه همزمان با سراسر کشور در این استان، برگزار شد.
برگزاری آزمون استخدامی ۳ دستگاه اجرایی کشور در مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران مرتضی ساداتی مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مازندران، با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی ۳ دستگاه اجرایی کشور در مازندران، اظهار کرد: در این سه آزمون که تمامی پروتکل‌های بهداشتی اعم از فاصله‌گذاری اجتماعی، توزیع ماسک، پد الکی و سایر دستورالعمل‌ها رعایت شد، ۲۳۵۸ نفر شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه این سه آزمون در دو حوزه ساری و بابل برگزار شد، تصریح کرد: در ساری در سه حوزه دانشکده فنی سما، دانشکده امام محمد باقر(ع) و موسسه آموزش عالی هدف و در بابل در دانشگاه صنعتی نوشیروانی این آزمون برگزار شد.

سهمیه جذب ۲۰ نفر مازندرانی در آزمون استخدامی ثبت اسناد

عباسعلی زارع مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران نیز در حاشیه بازدید از حوزه‌های برگزاری آزمون،  اظهار کرد: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به منظور تامین نیروی انسانی مود نیاز خود با دریافت مجوز اقدام به برگزاری این آزمون کرده است.

وی با اشاره به اینکه پروتکل های بهداشتی در برگزاری این آزمون در تمامی حوزه‌ها، به خوبی رعایت شده است، تصریح کرد: آزمون ثبت اسناد و املاک، در سه حوزه برگزار می‌شود که دو حوزه آن در ساری و یک حوزه در بابل است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران با بیان اینکه مازندران در این آزمون سهمیه جذب ۲۰ نفر را دارد، گفت: در آینده نزدیک، برنامه‌هایی چون برگزاری آزمون کارشناسی و کارشناسی ارشد این سازمان در دستور کار قرار دارد.

زارع در ادامه از برگزاری این آزمون از سوی جهاد دانشگاهی مازندران تقدیر و تشکر کرد و یادآور شد: این آزمون‌، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در فضای بسیار مناسب برگزار شد.

برگزاری آزمون استخدامی در دو شهر بابل و ساری

داوود تقی‌نیا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران،  اظهار کرد: در مازندران ۱۳۶۷ نفر واجد شرایط برای شرکت در آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی بوده‌اند.

وی با بیان اینکه این آزمون در دو شهر بابل و سازی برگزار شد، تصریح کرد: در بابل در سه حوزه و در ساری در چهار حوزه این آزمون برگزار شده است.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش مازندران خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگانی که در این آزمون بتوانند ۵۰ درصد از ۱۱۰ سوال را پاسخ دهند، می توانند وارد فرآیندهای استخدامی شوند.

تقی‌نیا در پایان برگزاری این آزمون از سوی جهاد دانشگاهی را کاملا مناسب ارزیابی کرد و گفت: این آزمون در فضایی مناسب با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار و پس از پایان برگزاری آزمون، پاسخنامه به تهران ارسال خواهد شد.

کلید واژه ها: برگزاری آزمون استخدامی ادار کل ثبت اسناد و املاک فرماندار ساری رئیس جهاد دانشگاهی مازندران


( ۱ )

نظر شما :