دیدار رئیس جهاد دانشگاهی با نماینده ولی فقیه در مازندران

۰۲ تیر ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۷ کد : ۱۹۳۰۲ تاپ خبر عمومی جهاد خبر تصویری فرهنگی
تعداد بازدید:۸۳
رئیس جهاد دانشگاهی مازندران امروز با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار رئیس جهاد دانشگاهی با نماینده ولی فقیه در مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران مهندس محمد رضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران ظهر امروز دوم تیرماه با آیت‌الله محمد باقر لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران  در دفتر وی دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار نماینده ولی فقیه در مازندران ضمن تبریک دهه کرامت، گفت: جهاد دانشگاهی مرکز علمی  و از جمله نهادهایی است که در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و فرهنگی مورد توجه است.
وی با بیان اینکه  تقویت بنیان‌های نظام اسلامی نیازمند به جهاد علمی است، افزود: با ظرفیت و توانی که جهاد دانشگاهی دارد امیدواریم این نهاد با ریاست جدید خود بتواند راه‌گشای برخی از مسائل توسعه‌ای استان باشد.
در ابن دیدار مهندس محمد رضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران ضمن تبریک ایام دهه کرامت، گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه فرهنگی  از دو رسانه ایسنا و ایکنا و بخش‌هایی همچون سازمان دانشجویان، امام و انقلاب، افکار سنجی و... برخوردار است و  تلاش می‌کند تا در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و آگاهی بخشی استان اثرگذار باشد.
وی ادامه داد: در حال حاظر جهاد دانشگاهی در حوزه آبزی‌پروری، تولید جلبک اسپیرولینا، و نیز طرح ملی «پایلوت سبزی و صیفی با استفاده از بذور تولید داخل» و پرورش گله غاز مولد اقداماتی را انجام داده که بخش‌هایی از آن به تجاری سازی رسیده است.
 

کلید واژه ها: نماینده ولی فقیه در مازندران ایت الله لائینی رئیس جهاد دانشگاهی مازندران مهندس محمد رضا شافعیان


نظر شما :